دکتر سلطانی فر در راهپیمایی روز جهانی قدس: /راهپیمایی روز قدس نمادی از اسنجام ملی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

[ad_1]

دکتر مسعود سلطانی فر صبح امروز جمعه دوم تیر ماه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرد.

 

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این راهپیمایی، حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را یک پیروزی بزرگ دانست و با تبریک این پیروزی به مردم، اظهار داشت: این حضور حماسی در دفاع از مظلومیت مردم فلسطین فقط مبارزه با رژیم صهیونیستی نیست ،این مبارزه با نظام سلطه و آمریکای جنایتکار است .

دکتر سلطانی فر با بیان اینکه روز جهانی قدس، روز انسجام ملی و لبیک به آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب است، حضور گسترده مردم روزه دار را اعلام انزجار از استکبار جهانی دانست .

وزیر ورزش و جوانان گفت: حضور جامعه ورزش کشور همراه سایر مردم مومن و روزه دار ایران اسلامی در روز جهانی قدس بیانگر آمادگی کامل در دفاع از مردم مظلوم فلسطین است .

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه پیروزی مقاومت خیلی دور نیست، اظهار داشت: ان شا،الله به زودی نماز جمعه را به امامت رهبر معظم انقلاب در بیت المقدس اقامه خواهیم کرد.

دکتر سلطانی فر با بیان این مهم که روز قدس عامل وحدت و بیداری و حمایت مسلمانان از مردم بی دفاع فلسطین است، قدس را بخش جدایی ناپذیر جغرافیای جهان اسلام برشمرد و تاکید کرد، هیچ فردی نمی تواند از آن ذره ای چشم پوشی کند.

وزیر ورزش وجوانان در بخشی دیگر از سخنانش به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص روز جهانی قدس اشاره کرد که فرمودند :”روز جهانی قدس مظهر اراده عمومی ملت های مسلمان برای مقابله با آمریکا و اسراییل است”.

دکتر سلطانی فر گفت: با گذشت ٣٨ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم و جوانان ما نشان داده اند که همچنان به آرمان های انقلاب اسلامی پایبند هستند.

 

 

معاونان و مسئولان وزارت ورزش و جوانان , مدیران کل و مسئولان ورزش و جوانان استان ها و شهرستانها , روسای فدراسیون های ورزشی و قهرمانان و ورزشکاران رشته های مختلف کشور برای دفاع و حمایت از مردم مظلوم فلسطین در این راهپیمایی حضور گسترده و پرشور در سراسر ایران اسلامی داشتند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *