تمرین استقلال تحت تاثیر حضور بازیکن جدید/ «جباری جباری زیدان آسیایی»

[ad_1]

بانک ورزش – تمرین امروز تیم فوتبال استقلال تحت تأثیر حضور مجتبی جباری برگزار شد.


 


به گزارش بانک ورزش، تیم فوتبال استقلال امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد. پیش از شروع تمرین امروز آبی‌پوشان بازیکنان به سجاد شهباززاده تسلیت گفته و ظاهراً این موضوع به خاطر درگذشت یکی از نزدیکان مهاجم استقلال بود.


 


* اعضای کادر فنی تیم استقلال امروز همگی با لباس متحدالشکل و گلرهای یک دست سبز در زمین حاضر شده و بازیکنان را تمرین دادند.


 


* حدود 500 نفر از طرفداران تیم استقلال در محل تمرین این تیم حاضر بودند و بازیکنان و کادر فنی را تشویق می‌کردند.


 


* هنگامی که استقلالی‌ها برای تمرین کردن وارد زمین شدند علیرضا منصوریان در کمپ حجازی حاضر نبود و بلافاصله این شایعه مطرح شد که مجتبی جباری در حال عقد قرارداد با استقلال است و به همین دلیل منصوریان در محل تمرین شرکت نکرد.


 


* دوربین واحد مرکزی خبر در محل تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر شد و قصد مصاحبه با منصوریان و اعضای کادر فنی را داشت که البته منصوریان در دقایق اولیه تمرین در کمپ حضور نداشت.


 


* تماشاگران استقلال امروز منصور پورحیدری و زنده‌یاد حجازی را مورد تشویق قرار داده و در محل تمرین برای آنها فاتحه خواندند.


 


* با گذشت 70 دقیقه از تمرین امروز استقلال مجتبی جباری به همراه علیرضا منصوریان وارد کمپ حجازی شدند که همین موضوع تماشاگران را به وجد آورد و کمپ حجازی برای دقایقی تحت تأثیر حضور جباری قرار گرفت.


 


هافبک جدید استقلال با شعار «جباری جباری زیدان آسیایی» مورد حمایت طرفداران قرار گرفت و این بازیکن در اولین گفت‌وگوی خود کاملاً خوشحالی را به تماشاگران استقلال منتقل کرد و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد. در این لحظه تماشاگران استقلال علیرضا منصوریان را تشویق کردند و به خاطر حضور جباری از منصوریان تشکر کردند.


 


* بعد از حضور جباری که در کنار بهتاش فریبا روی نیمکت نشسته بود فضای روی سکوهای کمپ حجازی تغییر کرد و هواداران سرود قهرمانی می‌خواندند. تماشاگران همچنان به تشویق بازیکن جدید استقلال مجتبی جباری، پژمان منتظری، مهدی رحمتی و خسرو حیدری بازیکنان با تجربه استقلال پرداخته و آنها را مورد تشویق قرار می‌دادند.


 


* حضور جباری در استقلال در حالی رقم خورد که گفته می‌شود محسن کریمی جزو بازیکنان بالای 23 سال استقلال محسوب می‌شود و با حضور هرائر مگویان لیست بازیکنان این تیم پر است و طبعاً باید یک بازیکن از فهرست استقلال خارج شود.


 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *