خط و نشان سرمربی کره‌جنوبی برای ایران

[ad_1]


کد خبر:
217715
| تاریخ مخابره:
۱۳۹۶/۴/۱۵
11:03

بانک ورزش – شین تای یونگ، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی به عنوان سرمربی جدید کره‌ای‌ها انتخاب شده است. او جانشین اولی اشتلیکه آلمانی شده است تا بتواند کره جنوبی را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برساند.


 


به گزارش بانک ورزش، شین تای یونگ در اولین نشست خبری خود به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی، گفت‌: می دانم که نگرانی‌های زیادی در حال‌ حاضر وجود دارد،  ولی می‌توانیم با تلاش و اتحاد از این مرحله عبور کنیم. فوتبال کره در حال‌ حاضر در یک بحران قرار گرفته است و من امیدوارم که با پیروزی برابر ایران و در ادامه ازبکستان ضمن راهیابی به جام جهانی از این بحران عبور کنیم. می دانم که نگرانی‌های زیادی در باره خط دفاع ما وجود دارد، اما به نظر من تمام این مسائل حل خواهد شد، چون ظرفیت و پتانسیل‌ بالایی در فوتبالیست‌های کره ای وجود دارد و ما این مساله را قبلاً در  المپیک ریو هم زمانی که سرمربی تیم بودم ثابت کردیم و در آن جا نشان دادیم که توانایی‌هایی داریم.


سرمربی کره‌ای‌ها ادامه‌ داد: من از فدراسیون کره تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قرار داد تا به عنوان سرمربی تیم‌ ‌ملی کشورم حاضر باشم. حالا هم تمام توان  و تلاشم را به خرج خواهم داد تا فوتبال کره برای نهمین بار پیاپی جواز حضور در جام جهانی به دست بیاورد.


 


سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی در پایان صحبت‌های خود ، گفت‌: چند مصدوم در حال‌ حاضر داریم،  ولی من فکر می‌کنم که در همان لیگ کره بازیکنانی وجود دارند که می‌توانند جای خالی مصدومان را پر کنند و ما نگرانی بابت غیبت بازیکنانمان در مراحل آخر انتخابی جام جهانی نخواهیم داشت.


 


کره جنوبی بعد از بازی با ایران در سئول در تاشکند باید به مصاف ازبکستان برود.


[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *