دختران کومیته‌کای جوان یک طلا، 2 نقره و یک برنز کسب کردند

[ad_1]


کد خبر:
228585
| تاریخ مخابره:
۱۳۹۶/۴/۲۲
18:11

بانک ورزش – در چارچوب رقابت‌های قهرمانی آسیا، در پایان این مسابقات کومیته جوانان دختر تیم ایران به یک طلا، 2 نقره و یک برنز دست یافت.


 


به گزارش بانک ورزش، در نخستین روز از رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا که در آستانه قزاقستان برگزار شد، در وزن 48-کیلوگرم جوانان، لیلا برجعلی با نتیجه 10 بر صفر نماینده هنگ کنگ را برد و سپس ازبکستان را 4 بر صفر شکست داد و راهی فینال شد. برجعلی در فینال برابر نماینده کشور ژاپن قرار گرفت و 4 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و نقره گرفت.


 


در وزن 53-کیلوگرم جوانان، فاطمه سعادتی حریف هندی را 5 بر صفر برد، تاجیکستان را 9 بر صفر شکست داد. در سومین مبارزه برابر ویتنام پس از تساوی یک بر یک با رای داوران برنده شد و به دیدار فینال رسید. او در فینال بر نماینده ژاپن غلبه کردو مدال طلا را از آن خود کرد.در وزن 59-کیلوگرم جوانان، مبینا حیدری نماینده چین تایپه را 6 بر 2 برد، مقابل قزاقستان 2 بر یک باخت و در رپه شارژ 7 بر صفر به برتری رسید و برنز گرفت.در وزن 59+کیلوگرم جوانان، مینا یوسفی ابتدا نماینده تایلند را پس از تساوی یک بر یک با رای داوران از پیش رو برداشت و سپس موفق شد حریفی از چین را 3 بر صفر شکست دهد و راهی فینال شود. یوسفی در فینال برابر نماینده کشور میزبان 2 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و صاحب مدال نقره شد.در این رقابتها 660 کاراته کا از 27 کشور شرکت دارند.


[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *