رقابت های دو و میدانی جهانی معلولان- لندن 2017 /متقیان در پرتاب نیزه نقره گرفت/ هفتمین مدال کاروان ایران به نام بانوان ثبت شد

[ad_1]


تاريخ انتشار:
09:41 – ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۷ تيردر چهارمین روز از رقابت های دو و میدانی معلولان جهان، بانوی پرتابگر کشورمان در ماده پرتاب نیزه، کلاس F56 به مدال نقره دست یافت.

هاشمیه متقیان در مسابقات این ماده در مصاف با 8 پرتابگر دیگر موفق شد با ثبت رکورد نهایی 20 متر و 66 سانتی متر به عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره دست یابد و رکورد آسیا را نیز ارتقا دهد.

مدال طلای این ماده به نماینده لیتوانی رسید که موفق شد با رکورد 27 متر و 7 سانتی متر   ضمن دست یابی به عنوان قهرمانی، رکورد جهان را نیز ارتقا دهد و مقام سوم نیز به نماینده آلمان بارکورد 20 متر و 57 سانتی متر رسید.

پیش از این جواد حردانی، علی محمدیاری، محسن کائیدی و مهران نکوئی مجد موفق به کسب 4 مدال نقره برای کشورمان شدند و محسن مجیدی و علی اصغر جوانمردی نیز 2 نشان برنز برای کاروان ایران به ارمغان آوردند و با احتساب مدال نقره متقیان، شمار مدال های کشورمان در این مسابقات به عدد 7 رسید.

فردا و در پنجمین روز از رقابت ها، محمد خالوندی، امان اله پاپی و عبداله حیدری از ساعت 19:40 به وقت محلی لندن در رقابت های ماده پرتاب نیزه، کلاس F56/57 شرکت می کنند.

رقابت های دو ومیدانی جهانی لندن با حضور بیش از هزار ورزشکار از 100 کشور دنیا، از 23 تیر تا 1 مرداد در جریان است و کاروان ایران نیز با 20 ورزشکار در این مسابقات حضور یافته است.

ميزان بازديد:
93

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *