صفرزاده: وقتی وارد فدراسیون بسکتبال می‌شوید، زمان 50 سال به عقب باز می‌گردد!

[ad_1]

بانک ورزش – مدیرعامل باشگاه شیمیدر با انتقاد از مشحون گفت: وقتی وارد فدراسیون بسکتبال می‌شوید، زمان 50 سال به عقب باز می‌گردد!


 


 


 


به گزارش بانک ورزش، امیرحسین صفرزاده در مورد اینکه مشحون گفته است صفرزاده صلاحیت صحبت در مورد کادر فنی جوانان را دارد و همه را مثل خودش می‌بیند، گفت: اتفاقا ما آقای مشحون را دیده‌ایم و بقیه را از قِبَل او دیده‌ایم. او باید خودش را ببیند. مشحون عادت دارد کسی که انتقاد می‌کند را بی صلاحیت خطاب کند و از نظر او کسی که که در مورد قانون بازنشسته‌ها و مسن صحبت کند از کوچه و خیابان آمده و داستان حسینقلی خانی را مطرح می‌کند. متاسفانه روحیه نقدپذیری در فدراسیون بسکتبال وجود ندارد.


وی ادامه داد: چرا من نباید صلاحیت صحبت در مورد این موارد را داشته باشم؟ مگر پول بیت المال را را وارد مسائل مالی خودم کرده‌ام؟ مگر سندسازی و بلیت سازی کرده‌ام یا افراد را قربانی خصومت شخصی کرده‌ام؟ افراد دیگری باید نگران باشند. هر عیبی داشته باشم اما از گفتن حقیقت به نفع بسکتبال به هیچ عنوان ملاحظه هیچ فردی را نمی‌کنم.


مدیرعامل باشگاه شیمیدر که با رادیو تهران صحبت می‌کرد، در مورد اینکه فردی که گفته اید در کادرفنی جوانان دلال بوده چه کسی است، گفت: در مورد آن فرد با برادران مشحون صحبت شده است. باشگاه شیمیدر که در رده های پایه کار می‌کند با این مسائل درگیر است و پدر یکی از بازیکنان به من گفته است آن فرد اعلام کرده در قبال دریافت مبلغی پسرش را به کانادا می‌فرستد. هر حرفی که می‌زنیم برایش سند و مدرک داریم. حالا خود مشحون باید بیاید و بگوید که چطور در مملکت اسلامی به کسی تهمت رشوه می‌زند و همه را متهم می‌کند.


وی ادامه داد: افراد و مربیان شایسته آنقدر در بسکتبال زیاد هستند که نمی‌تواند آنها را شمرد. آیا واقعا قحط الرجال است؟ مشحون از رضا نوری، سرمربی جوانان انتقاد  می‌کند، مگر چه کسی او را انتخاب کرده است؟


صفرزاده در مورد اینکه آیا صحبت در مورد این مسائل برای شما نگران کننده نیست؟ تاکید کرد: از این بدتر دیگر چه کاری می‌خواهند بکنند؟ مشحون هرکاری و هر صحبتی علیه باشگاه ما انجام داده است، آن هم باشگاهی که در فصل گذشته تنها بخش خصوصی لیگ بود.


وی با اشاره به اینکه وقتی وارد فدراسیون می‌شوید، زمان 50 سال به عقب باز می‌گردد، گفت: اتفاقا روش آنها حسینقلی خانی است. عصر، عصر ارتباطات است و نوع نگرش افراد باید به قضایا عوض شود.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *